Najlepszy prezent dla fana motoryzacji

Trudny wybór prezentu

Wręczanie prezentów to czysta przyjemność, ale kto z nas nie stanął nigdy przez trudnym wyborem "co kupić?"? Wybór prezentu nigdy nie należy do najłatwiejszych, szczególnie jeżeli osoba obdarowana nie podsunęła nam żadnego pomysłu. Na szczęście mamy rozwiązanie, które spełni oczekiwania każdego maniaka motoryzacji, a Ty zdobędziesz 100% pewności, że prezent będzie przysłowiowym "strzałem w dziasiątkę"!


Czy wjazd na odtj jest drogi?

Tor samochodowy kojarzy nam się głównie z szybkimi i głośnymi samochodami, specjalnymi przygotowaniami i samym uczestnictwem, które bardzo często oscyluje w granicach 1000,00 zł. I w większości przypadków jest to racja ale nie możemy zapominać o istnieniu ODTJ'tów!

Jaka jest zatem różnica między torem, a ODTJ'tem? 

Jak sama nazwa wskazuje, ODTJ to Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy, który służy do nauki, a tor samochodowy służy do ścigania się. 

Decydując się na przyjazd na ODTJ można być pewnym jednego - tutaj nikt nie przyjechał się ścigać, a wszystkiem imprezy mają jeden cel: podnieśc umiejętność prowadzenia samochodu. 

Co oznacza to w praktyce?

Podczas imprez otwartych w ramach cyklu "Nitro Open" kierowcy spotykają się, aby doskonalić technikę jazdy, dzięki czemu nie ma tutaj walki o czas, miejsce na podium czy jak najlepszy czas okrążenia. Często bowiem kierowcy odwiedzający nasz obiekt przyjeżdżają seryjnymi samochodami po to, aby móc w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach je "wyczuć", finalnie podnosząc bezpieczeństwo codziennej jazdy.

Jak to finalnie wygląda z kosztami? 

Wjazd na nasz obiekt w ramach imprezy "Nitro Open" to koszt 250,00 zł - bez dodatkowych kosztów, ukrytych kar czy haczyków. Po prostu! 

W tej kwocie kierowca otrzymuje możliwość nielimitowanego jeżdżenia po wyznaczonej trasie przez 3 pełne godziny! 


Czy można uszkodzić samochód podczas takiej imprezy?

Samo przygotowanie obiektu pokazuje wiele o tym "dla kogo" jest on przeznaczony. U nas, w przeciwieństwie do torów wyścigowych nie ma możliwości zniszczenia samochodu o twardą betonową bandę, metalowe barierki czy sterty opon stojących zaraz za krawężnikiem zakrętu. Trasa przejazdu każdorazowo ustawiana jest w taki sposób, aby podczas stracenia kontroli nad pojazdem kierowca wyjechał w trawę i tam spokojnie się zatrzymał.

Czy to bezpieczne?

Oczywiście! Wystarczy spojrzeć na zdjęcie naszego obiektu, aby zobaczyć, że wszystkie drogi posiadają bezpieczny, zielony bufor, który skutecznie ogranicza możliwość powstania jakichkolwiek uszkodzeń pojazdu podczas przekroczenia granicy przyczepności. Warto wspomnieć, że podczas imprez otwartych nie ma możliwości wyprzedzania, a przepuszczanie szybszych uczestników odbywa się jedynie w wyznaczonych, szerokich i prostych strefach. Co ciekawe, każda sesja treningowa ograniczona jest do 10 samochodów, przez co bardzo rzadko zdarza się sytuacja, że ktoś nas "dogoni".

A co z oponami?

Nasz obiekt wyłożony jest w całości kostką brukową, dzięki czemu minimalizujemy zużycie opon. Nitro Open to trening, nie ma tutaj obowiązku jazdy na granicy przyczepności opony ani obowiązku jak najszybszego pokonania danego odcinka - każdy jedzie swoim tempem, przez co opony mogą zostać nietknięte!

 

On + jego samochód + zamknięty obiekt - czy znasz lepszy pomysł na idealnie popołudnie dla niego?

Voucher na 3 godzinną, nielimitowaną jazdę po ośrodku doskonalenia jazdy to jeden z lepszych prezentów jakie można sprawić maniakowi motoryzacji. Przeniesienie rajdowych zapędów z dróg publicznych na teren bezpiecznego ośrodka to daje możliwość "wyszaleć się" każdemu kierowcy bez względu na wiek. Jest to także spora lekcja pokory! Ciasne zakręty szybko weryfikują naszą technikę jazdy, a przede wszystkim poszerzają choryzonty, dzięki czemu każda osoba wyjeżdżająca z naszego ośrodka wyjeżdża jako lepszy kierowca.


Jak kupić i wykorzystać voucher?
  • Aby nabyć voucher wystarczy skontaktować się z nami drogą mailową na adres: kontakt@nitroclub.pl, a my wyślemy do Ciebie voucher pocztą!
  • Voucher można wykorzystać na wszystkich otwartych imprezach cyklu "Nitro Open". Wystarczy się zarejestrować poprzez formularz rejestracyjny, a w polu "Wiadomość" wpisać numer vouchera. 
  • Koszt vouchera to 250,00 zł! 
  • Z jednego vouchera może korzystać jeden kierowca - osoba towarzysząca (pilot) może się zmieniać.
  • Na obiekcie obowiązuje nakaz jeżdżenia w kaskach (możliwość wypożyczenia w cenie 30,00 zł/szt - dzień)